• Powoli zbliżamy się do końca roku liturgicznego. W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Chrystusa Króla. Od piątku o godz. 17.30 trwa 9-cio dniowa nowenna przygotowująca nas do zawierzenia parafii Chrystusowi Królowi. Zawierzenie to nastąpi w niedzielę za tydzień podczas Mszy o godz. 12.00.
  • Kalendarz liturgiczny: W poniedziałek wspomnienie bł. Salomei, we wtorek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, w środę Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, w czwartek wspomnienie św. Cecylii.
  • W listopadzie w naszym kościele nabożeństwa wypominkowe o godz. 17.30. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych.
  • W tygodniu pożegnaliśmy:+Ewę Olszewską, +Krystynę Szczypiorską, +Jadwigę Kowalską oraz +Arkadiusza Dworzaka.