Drodzy Wierni,

W trosce o zdrowie i życie każdego z nas, zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów o wprowadzeniu w Polsce stanu epidemii oraz komunikatami Przewodniczącego KEP, zdecydowaliśmy o zawieszeniu publicznego sprawowania Mszy świętych i nabożeństw w naszym kościele garnizonowym pw. św. Jerzego począwszy od czwartku 26 marca do dnia odwołania stanu epidemii w naszej Ojczyźnie.

Nie jesteśmy w stanie spełnić wymogów wynikających z konieczności ograniczenia zgromadzeń, także religijnych, do nie więcej niż 5 osób.

Zapewniamy, że powierzone nam intencje mszalne będziemy odprawiali zgodnie z zamówionym terminem, tyle że bez udziału wiernych.

Ze spowiedzi świętej będzie można korzystać w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia, wg. harmonogramu.

Przypominamy o dyspensie Biskupa Polowego Józefa Guzdka od udziału w niedzielnej Mszy św. i usilnie zachęcamy do pozostania w domu oraz skorzystania z transmisji Mszy św. w telewizji, radiu lub Internecie