KLAUZULA INFORMACYJNA

1. Informujemy że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez administratora danych, którym jest Parafia Wojskowa p.w. św. Jerzego; ul. św. Jerzego 7A; 91-072 Łódź, reprezentowana przez Proboszcza parafii dla realizacji zadań i celów Kościoła, na podstawie przepisów prawa.

2. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia – z ograniczeniem w zakresie danych dotyczących udzielonych sakramentów bądź w inny sposób odnoszących się do kanonicznego statusu osoby.

3. Szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych osobowych, podstawy ich przetwarzania, ewentualnego odbiorcy (krajowego lub zagranicznego), dokładnego okresu przechowywania danych i innych udziela administrator.

4. W Ordynariacie Polowym został ustanowiony inspektor ochrony danych: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

5. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6,  01-015 Warszawa, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).