NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 13.11.2016

1) Powoli zbliżamy się do końca roku liturgicznego. W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Chrystusa Króla. Od piątku o godz. 17.30 trwa 9-cio dniowa nowenna przygotowująca nas do zawierzenia parafii Chrystusowi Królowi. Zawierzenie to nastąpi w niedzielę za tydzień podczas Mszy o godz. 12.00.

2) Dzisiaj po wszystkich Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszki na rzecz pacjentów Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci świadczącego pomoc dla terminalnie chorych dzieci z Łodzi i całego województwa. Serdecznie zapraszamy do wsparcia tej szczytnej inicjatywy.

3) Za tydzień w niedzielę o godz. 9.40 i podczas Mszy św. dzieci z zespołu „Pędziwiatry” wykonają koncert i psalmy muzyki dawnej.

4) Kalendarz liturgiczny: w czwartek wspomnienie św. Elżbiety, w piątek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny. W sobotę wspomnienie bł. Salomei.

5) W listopadzie w naszym kościele nabożeństwa wypominkowe o godz. 17.30. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych.