1) Jutro o godz. 19.00. zostanie odprawiona Msza św. w int. Ojczyzny w rycie trydenckim.
 
2) W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12. 00. Zapraszamy bardzo serdecznie na Koncert – Galowy, pt. „Chwała Niezłomnym”.
 
3) W najbliższą środę rozpoczynamy w kościele Wielki Post. Msze św. w Środę Popielcową o godz. 17.00 i 18.00. z obrzędem posypania głów. Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje post ścisły, czyli ilościowy i jakościowy.
 
4) Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.30.
 
5) W przyszłą niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
 
6) W tym tygodniu, zgodnie z dekretem Biskupa Polowego, posługę w naszej parafii kończy ks. por. dr Karol BIEGLUK. Dziękujemy mu za pracę, płomienne kazania, gorliwość i radość, jakie przez pół roku wnosił do naszej wspólnoty. Wierzymy, że zdobyte doświadczenie wykorzysta na nowym miejscu pracy, jako wikariusz w Parafii wojskowo-cywilnej w Legionowie.
 
7) W tygodniu pożegnaliśmy: +Marka RACIĘCKIEGO, +Andrzeja TYZLERA. Wieczny odpoczynek…