• Obchodzimy dziś największą uroczystość naszej wiary. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego jest centrum roku liturgicznego.

• W drugi dzień świąt porządek Mszy św. godz. 8.00; 10.00; 12:00. Nie będzie Mszy św. o godz.18.00.

• W związku przedłużeniem ograniczeń co do ilości wiernych mogących przebywać w kościele, Msze św. będą nadal sprawowane bez udziału wiernych. Wszystkie powierzone nam intencje mszalne będą odprawione zgodnie z terminem i wolą ofiarodawców.

• W tym tygodniu trwa oktawa Zmartwychwstania Pańskiego i nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego.

• Wszystkim ofiarodawcą, szczególnie tym, którzy wpłacili i ciągle wpłacają ofiary na nasze konto parafialne, składam serdeczne podziękowanie.

• Nastał trudny czas, w którym musimy się zmierzyć ze swoimi lękami. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarzy nas zdrowiem, nie tylko w ten świąteczny czas. Niech otaczają nas bliscy, którzy w każdej chwili podadzą pomocną dłoń. Niech wiara w lepsze jutro otworzy nasze serca na potrzeby innych. Błogosławionych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, tego wszystkiego życzy Wam duszpasterstwo wojskowe.