• Kalendarz liturgiczny. W czwartek Uroczystość Św. Wojciecha, głównego patrona Polski, a także wspomnienie św. Jerzego, naszego patrona, uroczystość odpustowa, która miała mieć miejsce za tydzień, została przełożona na inny termin. O dokładnym terminie Parafianie zostaną poinformowani w późniejszym czasie. W sobotę święto św. Marka Ewangelisty.
  • W związku z wprowadzeniem nowych wytycznych co do ilości osób mogących uczestniczyć we Mszach św. informujemy, że od poniedziałku wracamy do publicznego sprawowania kultu Bożego. Nasz kościół ma prawie 1100 m2 więc, zgodnie z nowym rozporządzeniem rządu, 1 osoba/15 m2 czyli w naszym kościele może uczestniczyć 72 osoby, oczywiście zachowując wszystkie inne środki ostrożności.
  • Wszystkim ofiarodawcą, szczególnie tym, którzy wpłacili i ciągle wpłacają ofiary na nasze konto parafialne, składam serdeczne podziękowanie.
  • W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy: +Henrykę ORMAN. Wieczny odpoczynek…