• Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszach św. Nabożeństwo wypominkowe o godz. 11.30.
  • Od piątku rozpoczynają się nabożeństwa majowe. Zapraszamy codziennie po Mszy św. o godz. 17.00.
  • W niedzielę wypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Uroczystość przeniesiona na sobotę, Msze o godz. 17.00 i 18.00.
  • W pierwszy piątek miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 17.00. W pierwszą sobotę miesiąca – adoracja od godz. 16.00 do 17.00. Odwiedzę chorych od godz. 8.00.
  • Wszystkim ofiarodawcom, szczególnie tym, którzy wpłacili i ciągle wpłacają ofiary na nasze konto parafialne, składam serdeczne podziękowanie.
  • W piątek, decyzją Biskupa Polowego, pracę w naszej parafii zakończył ks. ppor. Maciej GIZICKI. Dziękuję mu za przykład gorliwej modlitwy i prawie dwumiesięczną pracę w naszej parafii. W związku z tym, że na jego miejsce nikt nie przyszedł, czasowo odwołuję Msze św. na tygodniu o godz. 18.00, tam gdzie nie ma intencji mszalnej, tam gdzie jest zamówiona intencja mszalna na godz. 18.00, ta Msza św. będzie odprawiona.
  • W tygodniu pożegnaliśmy: +Tadeusza SABARĘ 96 lat. Wieczny odpoczynek…