1. W październiku Nabożeństwo Różańcowe codziennie po Mszy św.
    o godz. 17.00, a w niedzielę o 17.30.
  1. Wychodząc z kościoła można się zaopatrzyć w czyste kartki wypominkowe, na które prosimy wyraźnie wpisywać imiona i nazwiska zmarłych w 1 przypadku. Wypominki, czyli prośby o modlitwę za zmarłych, można składać w zakrystii, kancelarii parafialnej, będąc na cmentarzu wojskowym w kancelarii cmentarza.
  1. Przyszły weekend to czas, w którym wyruszymy na groby bliskich. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych (Msze Święte jak niedzielę). Msza Święta za zmarłych na cmentarzu parafialnym o godz. 14.00, a po niej procesja.
    2 listopada będziemy wspominali wszystkich wiernych zmarłych. W Dzień Zaduszny o godz. 14.00. również Msza św. na cmentarzu parafialnym.
  1. W tym tygodniu patronują nam:

– w czwartek 28 października – święci apostołowie Szymon i Juda Tadeusz, według tradycji głosili wiarę w Mezopotamii i Persji, gdzie ponieśli śmierć męczeńską.