1. W poniedziałek1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św.
    o godz. 8.00. 10.00. 12.00. 18.00. Wypominki roczne za naszych bliskich zmarłych o godz. 11.30. Msza św. na cmentarzu parafialnym o godz.14.00.
  1. We wtorek 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 17.00. i 18.00. Msza św. na cmentarzu parafialnym o godz.14.00.
  1. Od 3 listopada rozpoczynamy w naszym kościele nabożeństwa wypominkowe po Mszy św. o godz. 17.00. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych.
  1. Przypominamy, że Stolica Apostolska, ze względu na pandemię, przedłużyła możliwość zyskania odpustów zupełnych, za zmarłych, na cały miesiąc listopad. Warunki: spowiedź i komunia św., nawiedzenia kościoła, modlitwa słowami: „Ojcze nasz” i wyznanie wiary w formie: „Wierzę w Boga”, modlitwa w intencji Ojca św. Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i przynajmniej w myślach pomodlą się w intencjach zmarłych, zyskają odpust dla dusz
    w czyśćcu cierpiących.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    W pierwszy piątek miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00., a sobotę od godziny 16.00.
  1. Za tydzień w niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu po wszystkich Mszach św. Wypominki o godz. 17.30.
  1. W tygodniu pożegnaliśmy: + mjr Stefan DROBNIAK, + płk. Andrzej SŁOWIŃSKI.