1. Przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszach św. Roczne wypominki o godz. 11.30.
  1. W czwartek, 6 stycznia, przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie zwana świętem Trzech Króli. Będziemy wspominać Mędrców ze Wschodu, którzy przybyli oddać pokłon Jezusowi. Błogosławieństwo kredy i kadzidła na wszystkich Mszach św. Po Mszy św. będzie można zaopatrzyć się w poświęconą kredę i kadzidło. Msze św. o godz. 10.00; 12.00; 18.00.
  1. 6 styczna o godz. 11.00 zapraszam na koncert kolęd w wykonaniu Artystów Teatru Wielkiego i Państwowej Szkoły Teatralnej i Filmowej w Łodzi oraz wysłuchania recytacji wierszy okolicznościowych.
  1. Piątek, 7 stycznia, będzie pierwszym piątkiem miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 15.00 do 17.00.
  1. Dziękuję za zebrane dary dla Domu Dziecka przez Zakon św. Jerzego.